«Віддайте форуми назад». Переваги і недоліки переселення медіазаходів в онлайн. Як організатори спонукають людей слухати, чим замінити нетворкінг і каву, а також чи діждемося ми знов обнімашок у кулуарах.
Як передавати іншомовні імена та прізвища. Поради редактора Олександра Стукала.
Чому вашому медіа варто мати редакційні правила. І як їх написати, щоб не обламатися на другому абзаці.
Люцифер, летючий пес Лариси Денисенко. Ведуча «Громадського радіо» розповідає про свого французького бульдога.
10 речей, яких вам не слід казати журналістові …якщо ви — герой його матеріалу.
10 коронавірусних канцеляризмів, які варто припинити вживати негайно. Засоби, заходи, заклади, випадки і наш улюблений температурний скринінг.
Розділ «Блоги» на сайті не повинен бути смітником. Щоб суб’єктивний контент почав приносити трафік, користь і славу, треба припинити цупити його з соцмереж.
«Історія умовного Бетмена для мене на рівні з “Катериною” Тараса Шевченка». Засновник онлайн-проєкту Geek.informator Микита Городивський про українську ґік-аудиторію і шкоду від бартеру.
Вісім порад, як працювати із близькою людиною. Ми змогли проігнорувати майже всі, і нічого страшного.
Як медіа можуть допомогти людям у час коронавірусу. Ділимось контентом, слухаємо і розповідаємо, робимо щось нове і те саме, що завжди.
Як працювати і не здуріти, сидячи вдома з дітьми. Якщо ви не здатні на трудові подвиги між «я попісяла» і «хочу бавитись», це нормально.
Як писати про коронавірус без істерик і дезінформації. В епідемії Covid-19 немає ні «іншої сторони», ні «альтернативних фактів».
Як пережити вірусність вашого контенту і не захворіти. Вчора вас читали сотні, а сьогодні — мільйони. А завтра буде похмілля.
Я ненавиджу розшифровувати. Що робити? Які програми можуть допомогти і що буде, якщо замовити розшифрування іншій людині.
Навіщо виданню потрібна сторінка «Про нас». 10 аргументів на користь знайомства із читачами та інструкція з його створення.
Фотошоп-етика для медійників. Яких правил редагування фото слід дотримуватись, щоб не отримати на горіхи від Ґрети Тунберґ.
Як писати про бізнес, щоб виходив не «піар». Ваша аудиторія хоче дізнаватись про компанії, товари і послуги, тож не бійтесь про них розповідати — але врахуйте ці десять порад.
Що відбувається з українським іномовленням? Закрили UATV? Зрада! Запускають телеканали для окупованих територій? Перемога! Розбираємось, чому все не так просто.
Двадцять п’ять онлайн-інструментів, корисних для писання. Помідорний таймер, онлайн-Гемінґвей, пошук ідей у хвилини розпачу та розмаїтий фоновий шум.
Різниця між блогером і журналістом — в одному слові. І це слово — не «посвідчення».
Вигадувати неправдиві новини — це погано? Uareview робить це вісім років і планує робити далі, хоча ставлення до сатиричних новин у медіасередовищі дедалі менш однозначне.
Спростування — це круто. Якщо розлючений герой вимагає від вас спростувати «неправдиву інформацію», вам пощастило.
Як медіа пережити «український рамадан». 14 порад для онлайн-видань, які не хочуть втрачати аудиторію під час зимових свят.
Чому медіа варто припинити зловживати гештеґами. Ключові слова з #дієзом вигадали для зручного пошуку і групування контенту, але тепер вони стали чимось більшим — і можуть відлякати читачів від ваших матеріалів.
Уже майже 2020 рік — то що, газети помирають? Питання має стояти не «як зберегти газету?» а «як перебудувати свій бізнес у такий спосіб, аби в ньому було — й залишалось якомога довше — місце для паперового видання?»
Вимірювати любов до Путіна на окупованих територіях — це нормально? Ми запитали політологиню Галину Герасим, що не так із цим дослідженням і чи медіа правильно повелися, поширюючи його результати.
Я вам як батько, а ви мені — інформаційний запит. Конфлікт між ректором Острозької Академії Ігорем Пасічником і студенткою-журналісткою, яка надіслала йому офіційний запит, продемонстрував: багатьом людям досі потрібно пояснювати, хто такі журналісти і чим вони займаються.