Реклама у ДовгомуПсі

Скільки коштує реклама 

Вартість рекламного оголошення в суботній розсилці «ДовгийПес»: 

  • Тільки розсилка (публікуємо в суботу) — 1000 гривень
  • Розсилка + соцмережі: фейсбук і телеграм (публікація в розсилці в суботу, в соцмережах в будь-який день за домовленістю) — 1400 гривень
  • Тільки соцмережі (публікація в будь-який день) — 500 гривень.
  • Знижка для неприбуткових організацій та ініціатив — 20%.

Вартість фічера (повноцінної історії про вас, яку ми напишемо самі) — 2000 гривень. Зразок історії

Ми редагуємо рекламні тексти, які нам дають для публікації, або пишемо їх самі. Зміни узгоджуються з рекламодавцями. Для нас важливо зберегти цілісну стилістику та стандарти в усіх частинах розсилки.  

Мова розсилки і рекламних матеріалів — українська. 

Ми готові розглянути й інші формати рекламної співпраці — пишіть нам

Чому реклама на ДовгомуПсі дієва 

  • Щосуботи розсилку отримують понад дві тисячі підписників. 50-60 відсотків відкривають лист — це солідний показник для поштової розсилки. Ще кількасот людей читають онлайн-версію розсилки (архів). 
  • Ми отримуємо зворотний зв’язок і знаємо своїх читачів. Більшість із них — не випадкові. Люди, які читають ДовгийПес, працюють у медіа чи дотичні до виробництва контенту; зацікавлені в комунікаціях, альтернативній освіті, самовдосконаленні, громадянській активності тощо. 
  • Ми гарантуємо читачам якість і релевантність організацій, товарів чи послуг, які їм радимо. І вони, наскільки ми знаємо, нам довіряють 🙂 
  • Наша реклама ненав’язлива й написана людською мовою, тому читачі сприймають її добре. 
  • Корисні оголошення (наприклад, вакансії) на фейсбук-сторінці ДовгогоПса охоплюють тисячі користувачів соцмережі, пов’язаних із медіа. 

Ми можемо стати партнерами, навіть якщо ви не про медіа 

Ми маємо досвід співпраці з підприємцями і брендами, чиї цінності нам близькі (наприклад, із Веліною, яка робить пастилу).  Як і ми, читачі ДовгогоПса цінують якісні речі та послуги, й ми готові рекомендувати їм те, що робите ви. Пишіть нам — домовимось. 

Ми залишаємо за собою право відмовитись розміщувати рекламу, яка видається нам сумнівною, образливою чи недоречною для нашої аудиторії.

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close